0

Terenowe

Wózek inwalidzki elektryczny Q500M Sedeo Pro

Wózek inwalidzki elektryczny Q500M Sedeo Pro
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 29 900,00 PLN 27 685,19 PLN netto
Producent: Sunrise Medical
Indeks:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis produktu

Wózek inwalidzki elektryczny Q500M Sedeo Pro

wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Oto, nowe, elektrycznie odchylane oparcie 100 mm chroniące przed siłami ścinającymi - dzięki niemu użytkownik nie zsuwa się z poduszki. Ponadto siedzisko SEDEO PRO dostępne jest z przymocowanym na stałę zagłówkiem lub dwoma innymi odchylanymi zagłówkami: mechanicznym i z siłownikiem. 

System SEDEO PRO oferuje szeroki wybór poduszek siedziska i oparcia, w tym elastyczną poduszkę oparcia z regulowanymi paskami i pelotami bocznymi, co zapewnia wyjątkową wygodę i ułatwia pozycjonowanie. 

Łatwe w obsłudze odchylane podłokietniki zapewniają bezproblemowe przesiadanie się. Można wybrać wersję zdejmowaną lub odchylaną. Dostępny jest także jednosłupkowy, zdejmowany podłokietnik. Wszystkie wersje są kompatybilne z 5 opcjami poduszek podłokietnika. 

Rama SEDEO PRO jest niezwykle elastyczna i w pełni regulowana. Wszelkie regulacje można wykonać w szybki i prosty sposób za pomocą jednego narzędzia, nawet gdy użytkownik siedzi na wózku. Ramę można łatwo dostosować i zmodyfikować pod kątem zmieniających się potrzeb użytkownika. 

Wysokiej klasy, w pełni regulowana rama siedziska z wieloma opcjami konfiguracji i dużym wyborem wygodnych poduszek i opcji pozycjonowania. Dzięki szerokiej ofercie podłokietników, poduszek podłokietników, podnóżków, poduszek siedziska i oparć, zagłówków i akcesoriów do pozycjonowania, SEDEO PRO zapewnia dużą wszechstronność i łatwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Dostępnych jest także wiele elementów pozycjonujących, takich jak SEDEO & WHITMYER, odchylane boczne peloty piersiowe oraz peloty udowe lub kolanowe. Wszystkie elementy pozycjonujące łatwo odchylić lub zdjąć. 
Elektryczny podnóżek z regulacją kąta i długości pozwala uzyskać optymalną pozycję. Dostępny jest w wersji montowanej centralnie i odchylanej. Ponadto można wybrać podnóżek ze standardowym montażem centralnym, odchylany 70 stopni lub odchylany ręcznie z regulacją kąta.

Wymiary
Calkowita szerokosc:610 - 620 mm
Calkowita dlugosc:1280 mm
Szerokosc siedziska:380 - 560 mm
Wysokosc siedziska:415 - 490 mm
Glebokosc siedziska:400 - 560 mm
Wysokosc oparcia:440 - 560 mm
Odchylane oparcie:90° to 150°
Maksymalna szerokosc cofania:560 - 630 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Max. 40 km (with 80 Ah batteries)
Wybór predkosci:6/8/10/13 kph
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Minimalna wysokosc wózka:140 kg
Maksymalna waga uzytkownika:160 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów