0

Terenowe

Wózek inwalidzki elektryczny Q400M Sedeo Pro

Wózek inwalidzki elektryczny Q400M Sedeo Pro
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 24 900,00 PLN 23 055,56 PLN netto
Producent: Sunrise Medical
Indeks:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis produktu

Wózek inwalidzki elektryczny Q400M Sedeo Pro

Wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

 Manewrowość w pomieszczeniu, wydajność na zewnątrz, styl przewracania się

Nowa podstawa QUICKIE Q400® M równoważy zwrotność w pomieszczeniach z wydajnością na zewnątrz i efektownym stylem. Wszystko to w połączeniu z korzyściami, jakie zapewnia konfigurowalne siedzisko SEDEO® PRO, tworzy idealny wózek inwalidzki z napędem na każdą przygodę.
Doskonała zwrotność w pomieszczeniach i doskonały dostęp przez wąskie drzwi, w windach i wokół ciasnych przestrzeni dzięki kompaktowemu promieniu skrętu i wymiarom podstawy.
Łatwe przenoszenie do i na zewnątrz, łatwy dostęp do pojazdów i pod stołami za pomocą niższego niż kiedykolwiek wcześniej siedzenia na wysokość podłogi od 41,5 cm z elektrycznym pochylaniem COG lub 42,5 cm z Lift & Tilt.

Znakomita zwinność w pomieszczeniach

Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą manewrowością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (610–620 mm) podstawie i promieniu skrętu 560–630 mm. Ponadto łatwo usiądź pod stołami i uzyskaj dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków inwalidzkich (WAV) o niskiej wysokości siedzenia od zaledwie 415 mm.
Znakomita wydajność na zewnątrz

Ciesz się płynną i stabilną jazdą nawet w trudnym terenie dzięki opatentowanemu zawieszeniu wszystkich kół QUICKIE - sześć niezależnie zawieszonych kół pochłania wszystkie nierówności.

Technologia antypoślizgowa QUICKIE eliminuje nachylenie na zboczach, a cały ciężar znajduje się bezpośrednio nad kołem napędowym, aby zmaksymalizować przyczepność, dzięki której nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji podczas jazdy.
Moc, która zabierze Cię tam, gdzie chcesz.
Q400 M jest wyposażony w 2-biegunowe silniki o maksymalnej mocy. prędkość 10 km / h oraz wybór akumulatorów 50 Ah, 60 Ah lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg.


System siedzisk SEDEO PRO łączy wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamę poduszek i oparć siedziska SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodny w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu.
 

System SEDEO PRO oferuje szeroki wybór poduszek siedziska i oparcia, w tym elastyczną poduszkę oparcia z regulowanymi paskami i pelotami bocznymi, co zapewnia wyjątkową wygodę i ułatwia pozycjonowanie.

Rama SEDEO PRO jest niezwykle elastyczna i w pełni regulowana. Wszelkie regulacje można wykonać w szybki i prosty sposób za pomocą jednego narzędzia, nawet gdy użytkownik siedzi na wózku. Ramę można łatwo dostosować i zmodyfikować pod kątem zmieniających się potrzeb użytkownika.

Wysokiej klasy, w pełni regulowana rama siedziska z wieloma opcjami konfiguracji i dużym wyborem wygodnych poduszek i opcji pozycjonowania. Dzięki szerokiej ofercie podłokietników, poduszek podłokietników, podnóżków, poduszek siedziska i oparć, zagłówków i akcesoriów do pozycjonowania, SEDEO PRO zapewnia dużą wszechstronność i łatwość dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Dostępnych jest także wiele elementów pozycjonujących, takich jak SEDEO & WHITMYER, odchylane boczne peloty piersiowe oraz peloty udowe lub kolanowe. Wszystkie elementy pozycjonujące łatwo odchylić lub zdjąć. 

Elektryczny podnóżek z regulacją kąta i długości pozwala uzyskać optymalną pozycję. Dostępny jest w wersji montowanej centralnie i odchylanej. Ponadto można wybrać podnóżek ze standardowym montażem centralnym, odchylany 70 stopni lub odchylany ręcznie z regulacją kąta.
Wymiary
Calkowita szerokosc:610 - 620 mm
Calkowita dlugosc:Max. 1130 mm
Szerokosc siedziska:380 - 560 mm
Wysokosc siedziska:415 - 490 mm
Glebokosc siedziska:400 - 560 mm
Wysokosc oparcia:440 - 560 mm
Odchylane oparcie:90° to 150°
Maksymalna szerokosc cofania:560-630 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Max. 40 km (with 80 Ah batteries)
Wybór predkosci:6/10 kph
Akumulatory:50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:100 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Minimalna wysokosc wózka:140 kg
Maksymalna waga uzytkownika:136 kg 
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów