0

Terenowe

Wózek inwalidzki elektryczny Q400M Sedeo Lite

Wózek inwalidzki elektryczny Q400M Sedeo Lite
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 19 900,00 PLN 18 425,93 PLN netto
Producent: Sunrise Medical
Indeks:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata)
Opis produktu

Wózek inwalidzki elektryczny Q400M Sedeo Lite

Wózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Nowy QUICKIE bez trudu równoważy doskonałą zwrotność na zewnątrz z bardzo dobrymi osiągami w pomieszczeniach. Wszystko to w połączeniu z płynnie regulowanym fotelem SEDEO® LITE i najbardziej zaawansowanym elementem sterującym, tworzy wózek inwalidzki o doskonałej mocy, zapewniający bezpieczeństwo podczas jazdy.
Ciesz się najbardziej komfortową i bezpieczną jazdą dzięki nowej bazie QUICKIE Q400. Znakomita zwrotność na zewnątrz dzięki silnikom w połączeniu z zawieszeniem na 6 kół i niewielkim promieniem skrętu. Bardzo dobra wydajność w pomieszczeniu dzięki kompaktowemu promieniowi skrętu.
Znakomita zwinność w pomieszczeniach
Obracając się wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą manewrowością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniu skrętu 560-630 mm. 


Znakomita wydajność na zewnątrz

Ciesz się płynną i stabilną jazdą nawet w trudnym terenie dzięki opatentowanemu zawieszeniu wszystkich kół QUICKIE - sześć niezależnie zawieszonych kół pochłania wszystkie nierówności.

Technologia antypoślizgowa QUICKIE eliminuje nachylenie na zboczach, a cały ciężar znajduje się bezpośrednio nad kołem napędowym, aby zmaksymalizować przyczepność, dzięki której nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji podczas jazdy.
Moc, która zabierze Cię tam, gdzie chcesz.

Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardowo 6 km / h lub zmień do 10 km / h (niski moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Ponadto, wybierając baterie 50 Ah, 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na świeżym powietrzu, jak nigdy dotąd!

Kontrola na wyciągnięcie ręki

Kontroluj swoje środowisko z Q400 R SEDEO LITE i jego zaawansowaną technologią kontrolera. Dostępny z niezawodnym sterowaniem VR2 i zaawansowanym joystickiem R-Net, duży, czytelny wyświetlacz HD i łatwe do kontrolowania przełączniki łopatkowe pozwalają na intuicyjną obsługę.
POŁĄCZYĆ

Bezproblemowo przejmij kontrolę nad swoim środowiskiem za pomocą zintegrowanej funkcji podczerwieni. Łatwo steruj telewizorem, stacjami dokującymi i innymi systemami rozrywki domowej za pomocą joysticka.
BLUETOOTH & IDRIVE

Steruj swoim telefonem, komputerem, tabletem i innymi urządzeniami Bluetooth i i-tym dzięki tym przydatnym dodatkowym opcjom. Podłącz i kontroluj do czterech urządzeń.
SZYBKIE OPATENTOWANE PRZYPISANE PRZYCISKI

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie, dzięki opatentowanym przyciskom QUICKIE. Możesz także przypisać drugą funkcję (długie naciśnięcie) do przycisków, aby uzyskać szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.
Wymiary
Calkowita szerokosc:610 - 620 mm
Calkowita dlugosc:Max. 1130 mm
Szerokosc siedziska:385 - 510 mm
Wysokosc siedziska:415 - 490 mm
Glebokosc siedziska:410 - 560 mm
Wysokosc oparcia:460 - 510 mm
Odchylane oparcie:85° to 120°
Maksymalna szerokosc cofania:560 - 630 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Max. 40 km (with 80 Ah batteries)
Wybór predkosci:6/10 kph
Akumulatory:50 Ah, 60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:100 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Minimalna wysokosc wózka:130 kg
Maksymalna waga uzytkownika:136 kg
Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów