0

Wkładki

wkładki TENA lady slim mini 20szt

wkładki TENA lady slim mini 20szt
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 14,00 PLN 12,96 PLN netto
Producent: TENA
Indeks:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Specjalistyczna wkładka TENA Lady Slim została starannie zaprojektowana w celu skutecznej ochrony w nietrzymaniu moczu. Technologia kompresyjna microPROTEX to nowoczesne połączenie ultrachłonnych materiałów, które wiążą wilgoć w odpowiednich miejscach. Wkładka zapewnia potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i uczuciem wilgoci.

Pomaga czuć się pewnie. Ma asymetryczny kształt, dzięki czemu dopasowuje się do konturów ciała, zapewniając tak bardzo pożądane poczucie pewności i dyskrecję. Pomaga zachować uczucie suchości i bezpieczeństwa w ciągu dnia i podczas nocnego odpoczynku. Posiada powierzchnię wykonaną z przypominającego w dotyku miękką tkaninę materiału Silky Soft, który błyskawicznie odprowadza wilgoć z dala od skóry. Zastosowany system mikroperełek Fresh Odour Control skutecznie kontroluje nieprzyjemny zapach.

Każda specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim Mini znajduje się w osobnym opakowaniu, dzięki czemu możesz je wygodnie i dyskretnie nosić w torebce lub w kieszeni. Wszystkie elementy zastosowane w tym produkcie zostały przetestowane dermatologicznie, są bezpieczne i przyjazne dla skóry.

Zastosowanie: odpowiednie w nietrzymaniu moczu oraz w połogu. Poziom chłonności: 2/8.

Sposób użycia: przyklejane do bielizny.

Testowany dermatologicznie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów