0

Termometry

Termometr bezdotykowy GESS

Termometr bezdotykowy GESS
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 83,00 PLN 67,48 PLN netto
Producent: Gess
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

Termometr bezdotykowy GESS

 

 Nowoczesny model termometru bezdotykowego, w którym zastosowano innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie. To wszystko sprawia, że jest on idealnym narzędziem do mierzenia temperatury w warunkach domowych, a także w szpitalu, przychodni i w każdym gabinecie lekarskim.
 
Termometr bezdotykowy polskiej marki GESS charakteryzuje się niezwykle wysoką precyzją pomiaru z błędem w granicach jedynie +/- 0,2°C. To daje pewność, że pomiar temperatury, wykonany naszym termometrem bezdotykowym, jest wiarygodny. Oferowany przez nas przyrząd pozwala na mierzenie temperatury ciała w granicach od 32°C do 42°C, natomiast w przypadku powierzchni ten zakres kształtuje się od 5°C do 80°C.
 
Proponujemy model termometru, który posiada tryb pracy ciągłej (nie trzeba go wyłączać po kilkunastominutowym użytkowaniu, aby przyrząd „odpoczął”), a do tego pozwala na wykonanie bardzo szybko pomiaru temperatury (w granicach nawet 1 sekundy) i zapamiętuje 32 pomiary, które w razie potrzeby, można potem porównać.
 
Termometr bezdotykowy marki GESS to uniwersalne narzędzie, które posiada alarm wysokiej temperatury i zasilane jest akumulatorkami przeznaczonymi do ładowania zasilaczem DV3V. Pomiar wykonywany jest z odległości 3-5 cm, co sprawia, że to idealny termometr dla dzieci. Dodatkowo można go bez problemu zabrać ze sobą w podróż, ponieważ charakteryzuje się niską wagą i małymi wymiarami.
 
Zachęcamy do składania zamówień!

TERAZ 24 MIESIĄCE GWARANCJI

 PARAMETRY TECHNICZNE :

                                                
termometr GESS bezdotykowy spec

TRYB PRACY : CIĄGŁY !!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów