Napędy do wózków inwalidzkich

Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego PAWS Cruiser 16"

PAWS, skrót od Power Assisted Wheelchair Systems. PAWS jest świetną alternatywą dla samochodu i idealnie sprawdzi się podczas dłuższych wycieczek po mieście i na wsi.

Producent: REHASENSE

Status: dostępny na indywidualne zamówienie
20 900,00 PLN
Ilość

Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego PAWS Cruiser 16"

Czołowi inżynierowie, ergonomiści i terapeuci współpracowali z użytkownikami wózków inwalidzkich, aby stworzyć najbardziej wygodny i przyjazny dla użytkownika dodatek do zasilania na rynku: PAWS, skrót od Power Assisted Wheelchair Systems. PAWS jest świetną alternatywą dla samochodu i idealnie sprawdzi się podczas dłuższych wycieczek po mieście i na wsi. Posiada najprostszy i najbardziej uniwersalny system dokowania na rynku oraz oferuje kilka praktycznych funkcji, które czynią go łatwym i wygodnym w użyciu. Każdy PAWS tworzy własną historię wolności – spotykaj się z rodziną i przyjaciółmi, wspólnie bierzcie udział w zajęciach lub wybierzcie się na samotną przygodę.

Trzy modele PAWS, CITY, CRUISER i TOURER, różnią się typem kół i zostały opracowane do różnych typów terenu. Dla tych, którzy lubią być w ruchu, CRUISER jest idealnym wyborem. Potężny napęd z 16-calowym kołem może być używany w mieście lub na leśnych szlakach. 

Kluczowe fakty

 • Niezależnie od tego, czy poruszasz się po mieście, czy na leśnym szlaku, ten model jest dla Ciebie. Duże 16-calowe koło napędowe pokonuje nierówności, zapewniając naprawdę płynną jazdę.
 • Nie wymaga żadnych zmian w ramie ani dodatkowych dodatków do wózka inwalidzkiego
 • Standardowy akumulator litowo-jonowy 48V11,2Ah dostarcza 556 watów
 • PAWS ma stopień wodoodporności IP54 i jest odporny na deszcz i wilgoć
 • Zakres regulacji układu mocowania pozwala na montaż szerokiej gamy wózków składanych i ze sztywną ramą.
 • Automatyczne zaciskanie i podnoszenie lub ręczne zaciskanie i podnoszenie
 • Uchwyty standardowe lub Tetra
 • Wspomaganie śledzenia: śledzenie samocentrujące
 • Opcjonalnie: Specjalne uchwyty tetra z hamulcem, pełna kontrola bez wysiłku
 • W zestawie znajduje się trwały karton i wkładki zabezpieczające PAWS przed uszkodzeniami podczas transportu.
 • Narzędzia: Pełny zestaw regulacji dostarczany z każdą PAWS

Ergonomia

PAWS przenosi wygodę na wyższy poziom. Inżynierowie, ergonomiści i terapeuci współpracowali, aby stworzyć dla Ciebie najwygodniejszy produkt na rynku. Zrobiliśmy to! PAWS prowadzi z najprostszym i najbardziej uniwersalnym systemem dokowania. Długie ramiona dźwigni i zacisk szybkiego zwalniania sprawiają, że ręczne mocowanie jest szybkie i łatwe. Automatyczne zaciskanie i podnoszenie jest tak proste, jak naciśnięcie przełącznika – to naprawdę przełomowe rozwiązanie. Będziesz mieć wiele możliwości ustawienia kierownicy tak, aby zapewnić Ci najlepsze dopasowanie.

Akcesoria

 • Torba transportowa
 • Kosz transportowy
 • Inflator do opon
 • Baterie: Standardowa bateria litowo-jonowa 48 V 11,2 Ah zapewnia wysoką moc 556 W godzin pracy – uniwersalną dla wszystkich modeli. Dzięki wygodnemu uchwytowi z paskiem można go łatwo wpiąć w element ustalający i zabezpieczyć na miejscu za pomocą własnego klucza i zamka. Akumulator lotniczy (300 Wh) ma niższy poziom mocy, dzięki czemu można go przewozić w samolotach pasażerskich zgodnie z IATA. Ważne jest, aby przewoźnik lotniczy miał co najmniej 48 godzin na podróż z akumulatorem

Dostosowywanie

Wybierając PAWS, możesz dostosować zestaw za pomocą różnych konfiguracji zacisków, układu kierowniczego, kół i akcesoriów w celu optymalnego wykorzystania i dopasowania – szczególnie korzystnego dla użytkowników z porażeniem czterokończynowym/tetraplegicznym. Dostosuj konfigurację kierownicy i wybierz tryb jazdy.

Podana cena dotyczy wersji podstawowej

Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się w celu jego uszczegółowienia.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: (32) 256 53 84 lub sklep@ortomedica.pl

Na podstawie 0 opinii

ogólnie

Dodaj nowy komentarz