0

Inne

DirectMagnetic Opaska magnetyczna na staw łokciowy i kolanowy

DirectMagnetic Opaska magnetyczna na staw łokciowy i kolanowy
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 169,00 PLN 156,48 PLN netto
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 20,00 PLN (przedpłata) 30,00 PLN (pobranie)
Opis produktu

DirectMagnetic Opaska magnetyczna na staw łokciowy

DIRECT MAGNETIC

To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu łokciowego.

Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Specjaliści z Instytut zajmują się m.in. wdrażaniem nowych technologii w dziedzinie magnetoterapii od ponad 20 lat. Wyniki ich prac prezentowane są na licznych konferencjach i kongresach naukowych. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Instytutu Badań Fizykomedycznych oraz w bazie Nauka Polska.

W zakresie terapii stałym polem magnetycznym Instytut Badań Fizykomedycznych jest liderem w Polsce, a z produktów opracowanych przez specjalistów z nim związanych korzysta ponad 100 000 użytkowników.

 

     

Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę Primax Medica sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

 

Budowa i właściwości

Wyrób posiada odpowiednio zaprojektowany kształt, który zapewnia swobodę ruchów oraz doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Wierzchnią warstwę wykonano z niezwykle wytrzymałej pianki neoprenowej, która zapewnia ochronę termiczną. Od strony wewnętrznej zastosowano specjalną siateczkę dystansową umożliwiającą odpowiedni obieg powietrza.

Pomiędzy warstwami umieszczono cztery generatory stałego pola magnetycznego, wykonane z elementów magnetycznych neodymowo-borowo-żelazowych o indukcji magnetycznej 120mT.

 

 

 

Korzyści z wyboru wyrobów medycznych serii DirectMagnetic

SKUTECZNE I BEZPIECZNE

Zastosowano w nich nowoczesną technologie multigradientowych systemów magnetycznych MMS Therapy, która gwarantuje ich skuteczność oraz bezpieczeństwo

OPRACOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW

Są efektem pracy specjalistów z Instytutu Badań Fizykomedycznych z Puszczykowa , którzy mają ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie terapii stałym polem magnetycznym

WYRÓB MEDYCZNY

To wyroby medyczne klasy I, dla których wykonano pełną ocenę kliniczną oraz analizę bezpieczeństwa

WYSOKA JAKOŚĆ

Wykonano je z wysokiej jakości komponentów, które zapewniają walory estetyczne oraz użytkowe

KOMFORT UŻYWANIA

Są niewielkich rozmiarów, dlatego możesz mieć je zawsze ze sobą

SWOBODA RUCHU

Mają wyprofilowany kształt, który nie ogranicza ruchów, nie jest widoczny pod ubraniem, zapewnia stabilność oraz komfort

PRZECIWWSKAZANIA

choroba nowotworowa,

ciąża,

implanty elektroniczne lub ferromagnetyczne np. stymulator serca

 

 

 

 


 • Certyfikat: CE
 • Ilość generatorów pola: 4
 • Ilość magnesów: 24
 • Kolor: Szary
 • Materiał: Neopren
 • Moc pola: 1200 G
 • Pochodzenie: Produkt Polski
 • Rodzaj: Unisex
 • Rozmiar: Uniwersalny

Opaska to wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu łokciowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego.

 

 

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

 • W Twoim koszyku
 • Brak produktów