0

Terenowo- pokojowe

Wózek elektryczny Blumil i2

Wózek elektryczny Blumil i2
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 45 000,00 PLN 41 666,67 PLN netto
Indeks:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Wózek elektryczny Blumil i2


 

Swoboda i dynamika zdobywania nawet najtrudniejszego terenu. Szybki, stabilny i wygodny dwukołowy pojazd dalekiego zasięgu, który pozwala dotrzeć do miejsc trudnodostępnych. Imponujący zasięgi łatwość sterowania Blumila i2 pozwala na niezależność i beztroskę zarówno podczas miejskich wycieczek, jak i wypraw poza miasto.

Odkryj nowe miejsca na Blumil i2

Blumil i2 to najbardziej uniwersalny pod względem zasięgu i zdolności terenowych pojazd Blumil. Został zaprojektowany specjalnie do użytkowania w każdym terenie - bruk, chodnik, piasek, poszycie leśne, oraz nierównym terenie pełnym wzniesień i spadków, a także gdy leży śnieg lub jest błoto.

Zasięg

Zasięg to co najmniej 35 km. Pozwala to na długodystansowe wycieczki zarówno w mieście, jak i w naturalnie ukształtowanym terenie.

Zasięg

35 km

Lekki i kompaktowy

Jego kompaktowy rozmiar – taki sam jak ręcznego wózka, pozwala mu łatwo poruszać się nawet w ciasnych przestrzeniach, jak windy czy toalety. Czyni to Blumil wózkiem idealnym nie tylko do użytku na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach.

Składany

Możliwość łatwego transportu to kluczowa cecha dla użytkowników Blumil. Z tej przyczyny upewniliśmy się, aby Blumil składał się do naprawdę kompaktowego rozmiaru.

Zdejmowana kierownica

Prosty i szybki montaż i demontaż kierownicy pozwala na łatwe wsiadanie i zsiadanie z Blumil.

Prędkość

Prędkość maksymalną można regulować. Maksymalnie może być ustawiona na 20 km/h. Pozwala to na szybkie poruszanie się z miejsca na miejsce, omijanie korków i towarzyszenie znajomym w wycieczkach rowerowych. + ikonka 20 km/h

Maksymalna Prędkość

20 km/h

Maksymalna waga użytkownika

100kg

Rehabilitacja podczas jazdy

Blumil - aktywny wózek elektryczny, który stymuluje Twoje ciało. Podczas jazdy angażujesz mięśnie do pracy - Jadąc ćwiczysz!

Certyfikaty

Blumil jest certyfikowanym produktem. Jako wyrób medyczny spełnia wszystkie wymogi, uregulowane na gruncie prawa unijnego. Sam znak CE jest wyznacznikiem określonych standardów bezpieczeństwa i jakości oraz stanowi dla wszystkich konsumentów informację oraz dowód, że spełniamy wszystkie surowe wymagania.

Podana cena dotyczy wersji podstawowej

Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się w celu jego uszczegółowienia.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: (32) 256 53 84 lub sklep@ortomedica.pl


Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów