0

Terenowo- pokojowe

Wózek elektryczny Blumil CITY

Wózek elektryczny Blumil CITY
ocena ocena ocena ocena ocena
Cena: 15 800,00 PLN 14 629,63 PLN netto
Producent: BLUMIL
Indeks:
Status: dostępny na zamówienie
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Wózek elektryczny Blumil CITY

 

Blumil City jest najlżejszym i najszybszym elektrycznym wózkiem inwalidzkim do użytku miejskiego. Zasięg pozwala na spędzanie całych dni na zewnątrz! Spędzanie czasu na mieście nigdy nie było tak wygodne dzięki regulowanemu siedzisku oraz wygodnej, wbudowanej poduszce

Jego kompaktowy rozmiar – taki sam jak ręcznego wózka, pozwala mu łatwo poruszać się nawet w ciasnych przestrzeniach, jak windy czy toalety. Czyni to Blumil wózkiem idealnym nie tylko do użytku na zewnątrz, ale również w pomieszczeniach.

Możliwość łatwego transportu to kluczowa cecha dla użytkowników Blumil. Z tej przyczyny upewniliśmy się, aby Blumil składał się do naprawdę kompaktowego rozmiaru. Po złożeniu jest on mniejszy niż wózek ręczny. Dlatego też bardzo łatwo jest go przewozić autem średniej wielkości, nawet na tylnym siedzeniu. Podróżowanie z wózkiem inwalidzkim nigdy nie było tak proste!

 

 

Waga blumil

 

 

Waga:  27 kg

Maksymalna masa użytkownika 80kg

 

Regulowana wysokość siedziska

Wysokość siedziska może być stopniowo regulowana, co sprawia, że Blumil staje się idealnie dopasowany do każdej sylwetki i wzrostu.

 

 

Wysokość siedziska blumil

 

 

Wysokość siedziska:  od 53 do 63cm

 

Zasięg

Zasięg to co najmniej 25 km. Pozwala to na długie wycieczki. W razie potrzeby można w każdym miejsco wózek doładować. Cały proces ładowania trwa tylko 3h.

Zasięg blumil

Zasięg:  25 km

 

Regulowany drążek kierownicy

Drążek kierowniczy łatwo się składa, tak więc wsiadanie i zsiadanie z wózka nigdy nie było prostsze. Pozycja drążka też jest regulowana, aby dopasować ją do wzrostu i długości ramienia.

 

Regulowane oparcie

Oparcie można nie tylko w łatwy sposób złożyć, ale też ustawić w jednej z trzech pozycji tak aby jeździło nam się najwygodniej. Można też mieć bardziej pionową pozycję do jazdy, a jak się zatrzymamy rozłożyć bardziej oparcie dla większego komfortu.

 

Rehabilitacja podczas jazdy

Blumil - aktywny wózek elektryczny, który stymuluje Twoje ciało. Podczas jazdy angażujesz mięśnie.

 

Prędkość

Prędkość maksymalną można regulować. Maksymalnie może być ustawiona na 18 km/h. Pozawala to na szybkie poruszanie się z miejsca na miejsce, omijanie korków i towarzyszenie znajomym w wycieczkach rowerowych.

 

Aplikacja

Połącz swój Blumil z telefonem i miej dostęp do szczegółowych danych jazdy. Prędkość, pozostały zasięg, sterowanie ustawieniami, światłami. Wszystko w zasięgu kciuka na Twoim telefonie.

 

Inteligentne oświetlenie

Blumil City jest także wyposażony w silne przednie światła, które włączają się automatycznie oraz w kierunkowskazy, które sprawiają, że nocne aktywności są bezpieczne. Wózek posiada także światła stopu.

 

Inny niż wszystkie

Design jest dla nas ważny! Chcąc uatrakcyjnić najnowszy model, weszliśmy we współpracę z Pavlo Burkatskyy, designerem super samochodu Arrinera.

 

Opony terenowe

Możesz zamówić specjalne opony terenowe. Otrzymasz znacznie lepsze tłumienie drgań na nierównych powierzchniach i uzyskasz większą przyczepność na leśnych szlakach, żwirze i innych luźnych podłożach.

 

Certyfikaty

Blumil jest certyfikowanym produktem. Jako wyrób medyczny spełnia wszystkie wymogi, uregulowane na gruncie prawa unijnego. Sam znak CE jest wyznacznikiem określonych standardów bezpieczeństwa i jakości oraz stanowi dla wszystkich konsumentów informację oraz dowód, że spełniamy wszystkie surowe wymagania.

 

Podana cena dotyczy wersji podstawowej

Po dokonaniu zamówienia skontaktujemy się w celu jego uszczegółowienia.


W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: (32) 256 53 84 lub sklep@ortomedica.pl


 

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów