0

Akcesoria

Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego - Techlife W1

Napęd elektryczny do wózka inwalidzkiego - Techlife W1
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 6 900,00 PLN 5 609,76 PLN netto
Indeks:
Status: dostępny 2 - 5 dni
Wysyłka: darmowa (przedpłata) darmowa (pobranie)
Opis produktu

Techlife W1 - przystawka do wózka inwalidzkiego

 

Przystawka elektryczna do wózka inwalidzkiego Techlife W1, lider wśród wszystkich dostępnych urządzeń w Europie.

 

Intuicyjne sterowanie

Sterowanie wózka inwalidzkiego przy pomocy przystawki elektrycznej jest proste jak działanie roweru! Kierowanie odbywa się przy pomocy skrętu kierownicą, a manetka zapewnia nam hamowanie urządzenia.

 

Wyświetlacz LCD

Napęd elektryczny posiada zamocowany na kierownicy duży wyświetlacz LCD, który umożliwia ustawienie prędkości jazdy oraz wyświetla podstawowe informacje takie jak: przejechany dystans, aktualna prędkość, zużycie baterii.

 

Bezpieczeństwo

Za wysokie bezpieczeństwo odpowiada szereg zabezpieczeń, zaczynając od hamulcy tarczowych, a kończąc na sygnale dźwiękowym (klaskon). Bezpieczne nocne podróże zapewnia mocne przednie oświetlenie LED, które oświetli nam drogę do domu.

 

Szybki montaż

Nasza dostawka do wózka inwalidzkiego jest bardzo łatwa w montażu! Urządzenie wystarczy przyłączyć do naszego wózka przy pomocy specjalnych „łapek” i gotowe możemy jechać!

 

Aluminiowa konstrukcja

Przystawka do wózka inwalidzkiego posiada aluminiową konstrukcję, która redukuję wagę do zaledwie 17kg, w połączeniu z akumulatorem litowo-jonowym, nasz napęd zagwarantuję jazdę nawet do 35km na jednym pełnym ładowaniu.

 

Wysokie osiągi

Nasza przystawka elektryczna posiada pojemny akumulator o pojemności 11 Ah, który gwarantuję zasięg 30km na jednym pełnym ładowaniu.

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

  • W Twoim koszyku
  • Brak produktów
Kontakt ze sklepem
[%contact_box%]